Hotel Wodnik - Łeba

Praca

Hotel \"WODNIK\" zachęca wszystkich pasjonatów hotelarstwa i usług gastronomicznych, aby dołączyli do Naszego profesjonalnego i dynamicznego zespołu. Stawiamy przede wszystkim na osoby, które czerpią przyjemność i satysfakcję z pracy z ludźmi, a swoją postawą i działaniem przyczyniają się jednocześnie do utrzymania wysokiej jakości usług i zadowolenia naszych Klientów. Jeśli jesteś osobą pełną entuzjazmu, życzliwości i pogody ducha, to właśnie Ciebie szukamy. Jeśli praca i kontakt z ludźmi, to coś w czym czujesz się najlepiej, to właśnie do Ciebie kierujemy Naszą ofertę. Poniżej zamieściliśmy informacje na temat aktualnych wolnych stanowisk pracy oraz naszych oczekiwań w stosunku do kandydatek/kandydatów na dane stanowiska.

Hotel \"WODNIK\" prowadzi także praktyki dla osób, które stawiają swoje pierwsze kroki w hotelarstwie. Zapewniamy wsparcie doświadczonego zespołu i możliwość rozwoju w  Naszym Hotelem.

Oferty zawierające CV ze zdjęciem prosimy przesłać bezpośrednio na adres e-mail:                 
kadry@hotelwodnik.eu 
Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

 

 

 

Jeśli jesteś osobą pełną entuzjazmu, życzliwości i pogody ducha, to właśnie Ciebie szukamy. Jesli praca i kontakt z ludźmi, to coś w czym czujesz się najlepiej, to właśnie do Ciebie kierujemy naszą ofertę.