Hotel Łeba, Hotele Łeba

Centrum Urody i Zdrowia Hotelu Wodnik

Centrum Zdrowia i Urody Hotelu WODNIK
wraz z firmą Simone Mahler i TEN SCIENCE.

PROPONUJE KOSMETYKĘ WRAŻEŃ

SPA MARINE

Kosmetyka Spa jest nową kosmetyką wrażeń. Umiejętność słuchania ciała i zadowolenia zmysłów drogą techniki, gestów i specjalnych produktów, które łączą w sposób jak najbardziej naturalny skuteczność kosmetyczną z przyjemnością zmysłową.

Filozofia SPA opiera się na wschodnim ideale, zgodnie z którym harmonia między ciałem i umysłem jest źródłem autentycznego piękna i zdrowia.

Świat SPA odpowiada pragnieniu pokoju, przyjemności i pogody ducha wyrażanemu przez współczesne społeczeństwo dotknięte stresem, które poszukuje miejsca na dbanie o ciało, ducha i zdrowie, aż do osiągnięcia stanu całkowitego odprężenia i zadowolenia.

CENTRUM URODY I ZDROWIA HOTELU WODNIK –
WYJĄTKOWYM MIEJSCEM DLA DOBREGO SAMOPOCZUCIA.

Łeba położona jest na wysuniętej na północ części wybrzeża w bezpośrednim sąsiedztwie rezerwatów przyrody, objęta szczególną cyrkulacją powietrza, regulowaną przez wielkie połacie piasku wydm ruchomych – największych i najpiękniejszych w Europie, powstałych z akumulacji piasku wyrzucanego na brzeg przez fale morskie.

Głównymi walorami klimatycznymi Łeby są:

  • czystość i wilgotność powietrza zawierającego jod (wskaźnik odpowiadający najwyższym normom)
  • najniższe stężenie alergenów
  • promienie nadfioletowe
  • czysty kwarcowy piasek
  • naturalne olejki eteryczne płynące z bogactwa lasów świerkowych

Działanie takiego klimatu na organizm człowieka jest działaniem terapeutycznym, regenerującym i uodparniającym. Ma to wielkie znaczenie w leczeniu alergii, chorób układu oddechowego, chorób skóry, układu krążenia, przemiany materii, otyłości, cukrzycy i nerwic.